TEDDY EDDIE

Poznaj wesołego misia Teddiego, którego kochają dzieci i nauczyciele!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe.

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Zajęcia prowadzą starannie wyselekcjonowani lektorzy – osoby pełne energii, pasji i pomysłów. Każdy lektor przechodzi ścieżkę szkoleniową przygotowującą go do specyficznej pracy jaką jest prowadzenie zajęć językowych z dziećmi. Dzięki stałemu nadzorowi metodycznemu rodzic ma gwarancję, że jego dziecko jest w najlepszych rękach. Nasi lektorzy kontaktują się z rodzicami w każdym tygodniu, informując ich w formie e-maila o tym, co działo się na zajęciach.

Uzupełnieniem kursu jest fantastyczna aplikacja edukacyjna PLAC ZABAW (Teddy Eddie Playground), pełna gier, piosenek i historyjek utrwalających słownictwo poznane na zajęciach. Zobacz aplikację TUTAJ.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 30, 35 lub 45 minut, zależnie od wieku dzieci.

Kurs Teddy Eddie wspaniały, bogaty fundament rozwoju językowego Twojego dziecka, a w efekcie biegłości językowej! 
Smart Academy Centrum Metody Teddy Eddie