Savvy Ed – angielski dla 2-5 klasy Szkoły Podstawowej

Savvy Ed to licencjonowana metoda przeznaczona dla dzieci kontynuujących naukę po kursie Teddy Eddie lub innych ambitnych kursach. Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w gminie Rokietnica i w gminie Szamotuły Akredytowanym Centrum tej metody. 

Nadrzędnym celem metody jest opanowanie przez dzieci umiejętności komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy. Mimo coraz poważniejszych i ambitniejszych treści, nadal kurs jest pełen dobrej zabawy!

Co sprawia, że SAVVY ED jest tak skuteczny?

EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ – czyli „stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego.
 
KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ – Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami, zarówno w sensie materiału nauczania, jak i samych pomocy naukowych.
 
SYSTEMY MOTYWACYJNE – zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć!  Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie. System zaliczeń wykorzystuje elementy oceniania kształtującego. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

Zobacz poziomy kursu SAVVY ED

Co zawiera pakiet edukacyjny?

  • Savvy Book – czyli podręcznik ucznia
  • Snowball Book – czyli zeszyt ćwiczeń
  • Dostęp do nagrań – historyjek, rymowanek, piosenek oraz ćwiczeń
  • Parents Book – książka kontaktu z rodzicami
  • Teczkę z rączką
  • Dostęp do aplikacji edukacyjnej SAVVY QUEST

Lektorzy

Lektorzy prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia