NASZ ZESPÓŁ

MAGDALENA RYBICKA- WŁAŚCICIEL I METODYK SZKOŁY

Filolog angielski, absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu.  Smart Academy to spełnienie jej marzeń o własnej placówce edukacyjnej. Uwielbia uczyć i tworzyć materiały do prowadzenia zajęć. Swoje pomysły często testuje na własnej córce 🙂  Zadowolenie dzieci i rodziców to dla niej największa nagroda i motywacja do dalszej pracy i ciągłego rozwoju.

PATRYCJA MIKITA- LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W Smart Academy prowadzi zajęcia z dziećmi metodą Teddy Eddie. Praca lektora przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Pasjonuje się również kulturą latynoską oraz lotnictwem.

AGNIESZKA KADLEC-BUDA- LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów oraz konferencji dla nauczycieli języka angielskiego. Fascynatka nowoczesnych technologii w nauczaniu oraz metody coachingu zarówno w pracy z dzieckiem, jak i rodzicami.  Prywatnie miłośniczka gór, podróży i włoskiej kuchni.

KATARZYNA KOBLAŃSKA- LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu. Miłośniczka języka hiszpańskiego i siatkówki. W Smart Academy przekazuje wiedzę związaną z kulturą i językiem hiszpańskim.

DOMINIKA MILESZKO – LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczanie języka angielskiego to jedna z jej pasji, stąd też stara się nią dzielić z innymi. Uwielbia pracę z dziećmi, gdyż przynosi jej ona sporo radości. Prywatnie jest mamą trzech wspaniałych córeczek, pasjonatką fotografii, rysunku i podróży.

PAULINA MARTYN-CZOŁNIK- LEKTOR JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

Nauczanie języka polskiego jako obcego to jej pasja – praca, do której idzie i z której wraca z uśmiechem. Swoje zajęcia opiera na dobrej komunikacji i ciekawych materiałach. Tworzy nieszablonowe scenariusze lekcji, dostosowane do potrzeb i oczekiwań słuchaczy. Sama lubi poszerzać horyzonty, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności.
Jest zwolenniczką zdrowego, pysznego jedzenia. Lubi gotować dla najbliższych. Czas wolny spędza rodzinnie na łonie natury, uwielbia spacery po lesie, z dala od tłumów, w towarzystwie dzieci i męża.
Jej hobby to aranżacja wnętrz, joga i fotografia.

OLYA KYCHAN- LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Lektorka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Pełna energii i pomysłów na nieszablonowe zajęcia. Prywatnie  uwielbia spędzać aktywnie czas ze swoimi dziećmi. Lubi wycieczki, jazdę na rolkach i gry planszowe. Relaksuje się przy dobrej muzyce.

KRISTINA SILANOVA – LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO

Mieszkała  i uczyła się przez 2 lata w USA, język angielski stał się więc jej naturalnym sposobem komunikowania się. Przeprowadziła się do Polski z Ukrainy, gdzie prowadziła prywatne przedszkole i nauczała języka angielskiego.