Teddy Eddie – Licencjonowany angielski dla dzieci

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, karty obrazkowe. Podczas zajęć Teddy Eddie dzieci nie znają sobie sprawy z tego, jak wiele się uczą- one po prostu świetnie się bawią! Zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli. Teddy Eddie to doskonały start dla każdego malucha i świetna podstawa dla kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów edukacji.

 Poznaj poziomy metody Teddy Eddie

Co zawiera pakiet edukacyjny?

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego.

W kolorowej, trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, zeszyt ćwiczeń (w przypadku uczniów zerówki i 1 klasy) dostęp do audio z nagraniami, mini-książeczkę z sekretnymi słowami. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Lektorzy

Zajęcia prowadzą starannie wyselekcjonowani lektorzy – osoby pełne energii, pasji i pomysłów.

Każdy lektor przechodzi ścieżkę szkoleniową przygotowującą go do specyficznej pracy jaką jest prowadzenie zajęć językowych z dziećmi. Dzięki stałemu nadzorowi metodycznemu metodyk szkoły wspiera lektorów w ich pracy i dba o jak najwyższy poziom i efektywność zajęć.

Kontakt z rodzicami

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia